Već pet godina imam jake bolove na licu, strašno me bole jagodice i ispod njih i celo lice. Radila sam magnetnu i skener, ispitivala trigeminus i sve je u redu, kažu da su sinusi čisti.
    Šta bi moglo da bude, da li su sinusi, iako nema gnoja ili neka alergija ili nešto treće, stvarno ne znam kome da se obratim, neurolozi kažu da je to za uho grlo nos...

    Odgovoreno: 09. 11. 2008.
    • Poštovana,
      Neophodno je da se javite Vašem stomatologu, koji bi isključio dentogeni uzrok, Vaših tegoba. Nakon toga, neophodno je uzeti bris nosa i grla, a potom uraditi i alergijske probe. Ja se nadam da ćete nakon svega uradjenog doći do uzroka Vaših smetnji.
      Srdačan pozdrav,
      Doc Krasić