Moj sin ima 3 god , česte upale grla koje su zalečivane antibioticima, u poslednje vreme se javio problem sa ušima, Dg.Otitis media acuta, timpanometrija je neko vreme bila obostrano tip B, a danas smo uradili tip D~C -159 I L~C -219. Naš orl specijalista je zakazao kontrolu za 3 nedelje i ako ne bude bolji nalaz predložio da operišemo treći krajnik.
    Zabrinuta sam i recite mi nešto o našem problemu da li je ovaj nalaz toliko loš?
    Hvala,
    Andreina~Kosovska Mitrovica