Postovani profesore,  pre tacno nedelju dana izvadjen mi je umnjak (u donjoj vilici, sa desne strane), u jednoj privatnoj stomatoloskoj ordinaciji u Nisu. Dva dana nakon vadjenja, kada su bolovi prestali, pocela sam da osecam trnjenje u desnoj polovini donje vilice, u predelu obraza i donje usne. Doktor koji mi je izvadio zub tvrdi da je to zbog toga sto je dosta "istraumatizovana" vilica i da ce to proci za nedelju dana. Molim Vas da mi ukratko objasnite o cemu se radi i koliko dugo bi to trnjenje moglo da traje. Pocela sam da uzimam Beviplex odmah posto sam osetila trnjenje.  S postovanjem,

    Odgovoreno: 08. 10. 2007.
    •

      stoje vise razloga zbog kojih moze da se javi trnjenje nakon ekstrakcije zuba. Da bi se doslo do prave prave dijagnoze potrebo je da se pacijent javi na pregled. Moze da se javi 09 i 10 oktobra u 9 sati u ambulanti MFH Klinike za stomatologiju. Pozdrav.