Poštovani doktore,
    prilikom CT scanner 64 multislice pregleda krvnih sudova vrata i glave (koji sam radio zbog neuroloških problema dijagnoza spondylosis deformans vertebrae cervicalis i uncarthrosis c3 - c5), ustanovljeno mi je i dijagnoza sinusitis maxillaris lat. sin. te mi je data terapija hemomycin caps 2 x 1. Razlog zbog kojeg Vam se obraćam jeste taj da mi se već gotovo tri mjeseca u lijevom donjo - viličnom dijelu, negdje po sredini, javlja lagano trnjenje (koje me ne sprječava u nijednoj funkciji, normalno jedem, pijem, govorim) , koje se ponekad podigne ka obrazu, a ponekad se manifestuje i kao da \\\" žari \\\" , vrlo rijetko se desi da se to proširi negdje drugo (ispod uha). Ove simptome sam imao i dok sam koristio terapiju koju sam već naveo.
    Interesuje me da li je u pitanju problem sa sinusima  ili nešto drugo, s tim što su mi svi drugi nalazi i biohemijski i nalazi skenera u redu.
    Hvala