Prije dvije godine sam operisala ciste na maksilarnim sinusima Caldwell-Luc metodom, odmah sam imala osjećaj utrnutosti gornje usne, obraza i nosa, doktor je rekao da će to sa vremenom pustiti, ali još uvjek nije, kom bi se ja doktoru trebalo obratiti i šta je u pitanju.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 17. 10. 2008.
    • Poštovana,
      Na osnovu onoga kakvoj ste operativnoj proceduri podvrgnuti, verovatno je došlo do lezije infraorbitalnog nerva, što je moguća komplikacija pomenute hirurške procedure. Neophodno je da uradite emng ispitivanje pomenutih nerava, kod neurologa, a nakon toga ćete dobiti adekvatan savet o daljem tretmanu od strane maksilofacijalnog hirurga.
      Srdačan pozdrav,
      Doc Krasić