Poštovani,
    Cele godine počev od prehlade koja nije zalečena imam problem sa ušima, bol, svrab. Onda mi je i otkriven umnjak koji nije rastao kako treba. On je izvađen, ali problemi su se nastavili. Sad mi je urađen bris ušiju. Nalaz mi je staphylococcus spp. (koag. neg.), flora spoljašnjeg ušnog kanala je normalna. Dobila sam eritromicin i po potrebi ispiranje ušiju i krema enbecin.
    Zanima me da li se ova bakterija može u potpunosti izlečiti ili ću morati da se ceo život igram sa njom?