Poštovani,
    Već duže vrijeme imam lateralnu cistu vrata. Nekoliko puta sam već bila na punkciji, ali se cista ponovo puni. Pojavljuje se sa vanjske strane. Period između dvije punkcije je od prilike godinu, do godinu i po dana. Zadnji put mi je savjetovano operativno liječenje.
    Zanima me koliko je operacija neophodna. Napominjem da nemam bolova, niti bilo kakvih smetnji, osim estetskih. Zanima me koliko operacija može biti uspješna i gdje se obratiti za operaciju?