Dr ORL mi je postavio dijagnozu: Perforatio septi nasi. Epistahis recidivans. Duži period unazad imam krvarenje iz nosa, koje je prilično obilno u trajanju 10 -15 minuta.
    Možete li mi reći usled čega je ta promena (nisam imala nikakve povrede) i može li se rešiti moj problem.

    Odgovoreno: 25. 09. 2008.
    • Poštovana,
      Postoji veliki broj razloga, koji može da dovede do perforacije nosne preglade, kao i mnogo razloga koji mogu dovesti do krvarenja. Najbolje bi bilo da se javite nekoj od Univezitetskih Klinika na pregled, gde bi se sprovela adekvatna dijagnoza i sprovelo lečenje.
      Srdačan pozdrav,
      doc Krasić