Prvi put mi problem javio pre godinu dana. Jela sam i odjednom mi se uvećala žlezda ispod vilice. Čim prestanem da jedem ona skroz nestane. Povremeno osećam trnjenje i zatezanje u pravcu uva. Šta je to i kome da se obratim?

    Odgovoreno: 14. 09. 2008.
    • Poštovana!
      Na osnovu simptoma koje navodite najverovatnije se radi o pojavi kamena u pljuvačnoj žlezdi, te je stoga potrebno da se javite maksilofacijalnom hirurgu, koji će preduzeti adekvatnu dijagnostiku i predložiti određenu terapiju.
      Srdačan pozdrav! Doc Krasić