Postovani, u poslednjih desetak dana mi intenzivno ide krv na nos. Prestane, prodje par sati, pa opet potekne. Isao sam kod doktora, on mi je stavio tampon, ali sad se krv sliva u grlo i ne prestaje oko 20 sati. Pijem vitamine, ne izlazem se naporima, kao ni suncu..Sta jos da radim da bi to prestalo, tj. da se vise taj problem ne pojavi? Hvala unapred

    Odgovoreno: 13. 09. 2008.
    • Postovani! Postoji vise razloga koji mogu da dovedu do krvarenja iz nosa, neophodno je da uradite kardioloski pregled, uz kontrolu vaseg pritiska, laboratorijske analize, kao i faktore koagulacije, bris nosa i grla, a potom da se javite na pregled kod specijaliste maksilofacijalne hirurgije ili Orl specijaliste. Nakon toga ce Vam biti predocene terapijske procedure koje su neophodne da bi se promena sanirala. Srdacan pozdrav! Doc Krasic