Postovani, da li upalu sinusa uvek mora da prati curenje sekreta iz nosa? Posto mene vec 2 meseca boli glava, nije mi zapusen nos, sem kad se naslonim na bok dok lezim. Da li se bol sinusa pojacava sa fizickom aktivnoscu i da li mogu da bole ostali delovi glave sem cela? Bio sam kod ORl, pre 3-4 meseca i rekao mi je da mi je nalaz normalan. Imam 18 god. Pozdrav!!!

    Odgovoreno: 06. 09. 2008.
    • Postovani!Postoje pale sinusa koje nemoraju biti pracenje sekrecijom iz nosa.Stoga je neophodno da se javite maksilofacijalnom hirurgu, radi dijagnostikei nakon toga terapije. Inace tacno je da kod napora bolovi mogu da se intenziviraju.Srdacan pozdrav!Doc Krasic