Doktor za ORL mi je pronašao dijagnozu Tu plicae vocalis l.sin J38 i Lymphadenitis colli L.04, i kaže  da je to izraslina na levoj glasnici. Uputio me je u Institut za ORL i MFH KC Srbije. Samo da napomenem da mi je pre 2,5 godine na ultrazvuku otkrivena cista na levom nodusu i rekli da ne moram da brinem, da je normalne prokrvljenosti, bila je veličine 2mm.
    Odgovorite mi, šta bi to moglo u najvećem broju sličaja da bude?