Poštovani doktori,
    već sam Vam se javila povodom izraslina na jeziku i od Vas dobila odgovor.
    Veliko Vam hvala. Išla sam kod doktora stomatologa, on je pogledo ovo što mi se nalazi na korenu jezika. Da Vas malo podsetim ,izrasline, onako veće s leve i desne strane i po sredini jezika manje. Imaju oblik pečurke, u boji su mesa i glatke na dodir. Evo već 13 dana od kako sam to videla i nemam mira. Doktorka mi je rekla da joj to liči na aftne, koje se javljaju usled pada imuniteta, što kod mene može biti slučaj jer sam na dijeti već 50 dana. Rekla mi je da ispiram žalfijom, i da će me to proći od 7 do 10 dana. Sutra će sedam dana od kako sam bila kod doktora. Ovo se ne smanjuje i ne povećava koliko ja uspevam da vidim.  Iskreno da Vam kažem, doktorka mi nije ulila neko poverenje. Zato Vas molim da pojasnite gustativne papile. Ako se one uvećaju da li mogu da liče na bradavice? Koliko vremena treba da prođe do njihovog potpunog povlačenja, i šta Vi preporučujete kao terapiju da bi se ovo povuklo?
    Molim Vas za odgovor?
    Hvala!