1. Problemi sa uvučenom bradom i otvorenim zagrižajem

    Pitanje broj: #146684

    Imam problem sa uvučenom bradom i otvorenim zagrižajem. Koliko sam čitao, upravo se maksilofacijalna hirurgija bavi tim problemima. Zanima me koliko je potrebno vremenski da se regulišu ovi problemi i koliko je finansijski zahtevan postupak lečenja (otprilike) ?

    Odgovoreno: 23. 05. 2016.
    • U pravu ste, maksilofacijalna hirurgija se time bavi. Problem koji ste naveli je kompleksan i podrazumeva, najčešće, kombinovani ortodontsko-hirurški tretman. Što se tiče cene potrebno je prvo napraviti detaljan pregled, da se utvrdi stepen deformiteta, pa tek kada se utvrdi procedura lečenja je moguce formirati cenu. Pogledajte naš sajt i eventualno zakazite pregled.