1. Uklanjanje mladeža

    Pitanje broj: #152496

    Poštovanje,

    Moja ćerka (11 godina) na nosu ima izraslinu (mladež) koji kao da raste. Počeo je da joj smeta, a i duga deca joj se rugaju. Možete li da mi kažete Vaše mišljenje i da li je pametno da se to otkloni hirurški?

    Pozdrav

    Odgovoreno: 16. 06. 2017.
    • Poštovana,

      Ukoliko joj smeta, nema nikakvog razloga da se ne ukloni. Što se tiče načina uklanjanja, to se radi isključivo hirurški. Postoji u narodu zabluda oko opasnosti uklanjanja mladeža. Treba da znate da je to zabluda i da ne postoji opasnost od uklanjanja mladeža hirurškim putem, ukoliko se poštuju hirurški principi. Svi ostali načini uklanjanja (laser, radio nož...) nisu bezbedni.