1. Oporavak živca nakon operacije jagodične kosti

    Pitanje broj: #155159

    Poštovani,

    23. decembra sam operisala jagodičnu kost, zbog preloma. Otkok je skoro spao, modrilo se povlači, ali osjećaj utrnulosti se nije povukao. Trni mi desna strana nosa, prva tri zuba, desna strana gornje usne i dio obraza bliže nosu. Da li će i kada taj osjećaj proći i da li postoji nešto što bih mogla piti za brži oporavak tog živca?

    Odgovoreno: 03. 01. 2018.

Komentari na pitanje: #155159

    • Prosle godine, u martu mesecu, u saobracajnoj nesreci zadobila sam jak udarac u predelu oka i jagodicne kosti. Otoci i podlivi su nestali, ali i danas 14.1.23 ostao je bol, i nevoljno pokretanje nekog nerva ispod oka, kao i blaga neravnina, kao ulegnuce. Potreban mi je savet kome da se obratim i resim svoj problem. Hvala

    • Napali su me njih 7 i pretukli me i bio sam kod doktora zbog oka sto mi je oteklo i rekli su da nije nista ,otok je spao i sada ispod oka imam kao neku tacku koja se svaki dan sve vise i vise povecava da li znate sta je to?

    • Kako se zove taj živac koji se povredi kada se slomi jagodična kost?

    • Pozdrav. Ja sam imao isti prelom i obisao sve moguce bolnice, misljenja su bila podeljena pa na kraju nisam isao na operaciju. Posle godinu dana idalje mi trne usna a ponekad i ta strana glave. Sta treba da radim da bi to proslo?