1. Operacija pljuvačne žlezde

    Pitanje broj: #155418

    Poštovani,

    Pojavio mi se otok kod uha. Mislila sam da je od zuba, međutim snimak je pokazao da nije te sam upućena hirurgu. Pregledao me je i samo izgovorio da je potrebna operacija bez ikakvog objašnjenja. Malo sam čitala i na osnovu njegovog izveštaja radi se o žlezdi pljuvačnoj. Molim Vas interesuje me kako izgleda, koliko traje i da li smem da imam intervenciju s obzirom da imam bebu od 2 meseca koju dojim?

    Odgovoreno: 19. 01. 2018.
    • Poštovana,

      Sva pitanja koje upućujete meni potrebno je da uputite nadležnom hirurgu jer uopšte nemam uvid niti u dokumentaciju niti sam Vas pregledao. Na osnovu Vašeg opisa koji je nedovoljan, što je očekivano obzirom da ste laik, ne mogu da se izjašnjavam. Postoji širok dijapazon operacija koje dolaze u obzir.