1. Kuglica ispod uha

    Pitanje broj: #153790

    Poštovani,

    Pre 20 dana pojavila mi se kuglica ispod desnog uha. Bila je crvena i upaljena, bolela je na dodir samo tada. Posle toga me povremeno svrbi, ne boli. Isključeni su problemi zbog zuba i rečeno mi je da nije u pitanju potkožna bubuljica. Takođe mi je rečeno da za svaki slučaj posetim maksilofacijalnog hirurga. Sta bi ovo moglo da bude?

    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 10. 2017.

Komentari na pitanje: #153790

    • Postovani bebi staroj dva meseca radjen eho cns-a. Cisterna magna je povecana i iznosi 9x4mm ostalo sve je uredno. Da li je ovo zabrinjavajuce? Hvala unapred