1. Da li jagodična kost može da zaraste bez operacije?

    Pitanje broj: #162843

    Imao sam otok iznad jagodične kosti lica, spao je otok i spolja mi lice izgleda ok. Da li može da zaraste jagodična kost bez operacije? Doktor mi je napisao da idem na operaciju, ali ja nisam hteo da idem.

    Odgovoreno: 29. 06. 2019.

Komentari na pitanje: #162843

    • Pozdrav, naime prije nekoliko dana sam dobio udarac šakom u lice. Nije bilo nikakvih oteklina pa nisam ništa reagirao. No, danas kada sam slucajno dirnuo jagodicnu kost na specificnom mjestu malkice je zabolilo. Zatim sam pokušao u potpunosti otvoriti usta do maximuma, ali me onda zaboljela sljepočnica (nikakva nepodnošljiva bol, ali je ipak tu). Zanima me, je li došlo do mogućeg loma ili je kosti ili je mišić samo ugruvan? Hvala Vam.

    • Dobar dan,imala sam fizicki obracun i sakama sam udarena u predjelu jagodicne kosti mene tu uzasno boli i malo mi je otok u obrazu i kost izrazito naglasena kao da je iskocena...kada zvacem ili se smijem boli me cijela strana lica moze li se to prirodno zarasti i obnoviti ili trebam na operaciju? I koje su posljedice ako zaraste ukrivo?