Imao sam operaciju (repoziciju kukom) jagodicne kosti koja je bila polomljena i posle 2 dana od operacije i dalje mi trne zub 1 i 2 i pola gornje usne, mali deo nosa i deo obraza. . . Jel to zbog ostecena nekog nerva i koliko moze to da traje?

    Odgovoreno: 27. 01. 2012.

Komentari na pitanje: #93734

    • Postovani, imala sam operaciju jagodicne kosti u januaru, i jos uvek imam osecaj utrnutosti usne, zuba i obraza sa te strane koja je operisana. . . Interesuje me da li ce to ikako proci, i treba li nesto da koristim, neke vitamine ili tako nesto?! Mislim da predugo traje, pa me brine da li ce ostati tako, ako ne prodje da li postoji mogucnost da se operativno regulise?! Hvala