Postovani, pre nekoliko dana vilica mi se ukocila odjednom i nisam mogao da je otvorim. Sada imam bol u desnoj strani vilice u visini umnjaka. Vilicu samo malo otvaram. Bio sam na snimanju glave i vilice i svi nalazi su u redu. Doktor mi je napisao: ancilosis art. Temporomandibularis bill. Primam inekcije i radim vezbe spatulama. Meni nije nista bolje. Unapred vam hvala

    Odgovoreno: 22. 12. 2011.

Komentari na pitanje: #92119

    • Karolina bozinoska 14. 01. 2013.

      Boleduvam od pareza na facialis istovremeno i od ankilosa na zglobot od desnata strana na liceto. Parezata ja imam 4 godini ankilosata ja imam skoro dve ve molam za pomos imam premnogu bolki i ne mozam dobro da se hranam mnogu malku ja otvoram vilicata. . Doktorite vo makedonija ne se nafajkaat za operacija. . Ve molam za sovet i pomos???