Imam asimetriju lica, kao sto vidite na slici desni obraz je malo veci u odnosu na levi. Taj problem ne znam kad mi se javio, nisam ni primetio, jednostavno kad su dosli prijatelji koje nismo dugo videli su rekli da mi to nije u redu. Bio sam kod lekara, i oni su me poslali na ultra zvuk, gde se uocava da nema nikakvog problema. Kasnije su me poslali kod zubara koji mi je rekao da mi je misic na desnom obrazu vise razvijeniji, i rekao kako moram da jedem vise na levoj strani. Evo proslo je godinu dana, i nista se ne menja, sve ostaje isto. Da li postoji neki nacin da se ovaj problem resi? Unapred hvala, i sve najbolje!

    Odgovoreno: 01. 09. 2011.

Komentari na pitanje: #87002

    • Imam isti problem. Javi mi se na mail galle87po@gmail. Com

    • Molim te javi mi se jer i ja imam isti problem. Citala sam o tome i pise da je to jako retka pojava. Moj mail je galle87po@gmail. Com