Moja mama je prije 9 godina izvadila zub i od tada su pocele njene tegobe. Na tom mjestu ima nesnosljive bolove, pa se iz tog razloga obratila mnogim lijecnicima, al joj niko ne moze pomoci, cak je 2 puta imala hirursku intervenciju, oba puta joj je na tom mjestu odstranjivan dio zivca, i tad joj neko vrijeme bude lakse. Medjutim, ona opet sad ima nesnosljive bolove i ja vise ne znam kome da se obratim. Molim vas ako ste se sretali sa ovakvim problemom da mi ukratko objasnite o cemu se radi i kome da se obratim za pomoc. Pozdrav.

    Odgovoreno: 20. 05. 2011.
    • Poštovana,
      Po opisu bih rekao da se radi o neuralgiji živca na licu. To je obolenje kome se ne zna uzrok pa se leči i lekovima ali i hirurski ako je uporno. Nazalost, ni jedan vid lecenja ne garantuje izlecenje. Siguran sam da su nadlezni lekari sve preduzeli sto je do sada bilo potrebno pa je najbolje da se njima obrati. Srdacno. . .