Imam problem za zubima, a to je da su mi nekoliko prednjih polomljeni an da je koren ostao, i to je polomljeno do mesa nemam bolove ali ruzno izgleda, imam prevelik strah od vadenja neznam zasto ali je tako. Interesujeme kako je najbezbolnije da sve to izvadim kakve vrste anestezije mogu da dobijem da sto manje do osetim ili sam ja previse umislio da me je strah. Hocu definitivno da to resim koja je ustanova u nisu najbolja i najbezbednija da to resim. Pozdrav

    Odgovoreno: 13. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Sto se tice niša zaista vam ne mogu navesti koja ustanova to moze zbrinuti, obzirom da sam iz novog sada. Sto se tice straha preporucio bih da sve obavite u analgosedaciji (vrsta medikamentozne pomoci pri cemu se ne secate intervencije i uspavani ste dok se sav posao ne zavrsi) . Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i ukoliko zelite pomenutu intervenciju zakazite pregled. Srdacno. . .