Postovani, imam nekoliko mladeza na licu. Posto su u predelu brade iz njih izrastaju dlacice koje skracujem makazama. Da li smem da ih uklonim? Plasim se oziljaka i zanima me da li je bolja klasicna hirurgija, laser ili radiotalasi? Zanima me da li uopste preporucujete uklanjanje zdravih mladeza i kome da se obratim? Unapred zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 02. 04. 2011.
    • Poštovani,
      Ukoliko ih povredjujete ili vam na bilo koji drugi nacin smetaju potrebno je pomenute mladeze ukloniti. Sto se tice nacina uklanjanja iskljucivo hirurski. Nikakvi laseri, radio-talasi itd. Hirurskim putem se uklanja i mali deo koze oko mladeza sto je vrlo bitno kako bi bili sigurni da je isti u potpunosti uklonjen. Srdacno. . .