Pitanje za dr bojana p. . . Postovani imam progeniju koju sam nasledila od majke, zagrizaj trece klase, nosim protezu vec 2, 5 god i zagrizaj je ispravljen, ali donja vilica je i dalje ostala isturena. U decembru punim 18 godina, pa bi da to resim hirurskim putem, da li je to moguce da se resi odmah nakon napunjenih 18 godina i kolika je cena kod vas na klinici? Raspitivala sam se po klinikama u bg-u i swugde je oko 2000 eura, da li su kod vas nize cene? Hwala

    Odgovoreno: 29. 03. 2011.

Komentari na pitanje: #79945

    • Ma kakvo crno placanje, msm da to moze preko zdravstvenog osiguranja. Evo ja npr sam operisao progeniju pre nesto vise od godinu dana na vma, iako sam civilni osiguranik. Sve je proslo najnormalnije, sa uputom, bez ikakvog placanja. Tako da probaj tamo mozda, ako se vec niste operisani.