Hvala na brzom odgovoru. Ne znam kako ste zakljucili da nosim protezu ali ja je ne nosim. Zanima me koliko je to ozbiljno, tj ako je bol od vilicnog zgloba? I sta raditi ako jeste. Doktora cu posetiti sigurno samo me zanima da li je opasno i kako se leci? Hvala!

    Odgovoreno: 22. 03. 2011.
    • Poštovani,
      Ako sam dobro shvatio pomenuli ste protezu u prethodnom pitanju. Ozbiljno je u smislu da ce se bolovi pojacavati vremenom, otezavati uzimanje hrane, bol ce se prostirati prema uhu i vratu itd. . . . Potrebno je da jedete meksu hranu i uzimate lekove protiv bolova a dugorocno da nadoknadite eventualno izgubljene zube i iskorigujete visinu zagrizaja. Srdacno. . .