Pozdrav, vec jedno sedmicu dana osecam bol u desnoj vilici koji se proteze sve do desnog uha, tj. Odma ispod njega, prvo sam mislio da me zub boli posto je bol slican onome kada vas zub boli i uradio sam snimak cele velici tj. I gornje i donje i stomatolg je rekao da je sve ok i da nije zub, ali mene i dalje boli, u zadnjih par dana sigurno sam se malo i nahladio pa imam otezano gutanje i slajm, poceo sam da pijem limunade, uzimam septolete, jedem luk, uzimam dosta tecnosti, utoplio samse elem klasine stvari protiv prehlade, ali vilica me i dalje boli jedino sto mi pomaze da nestane bol je kafetin ili analgin ali kapiram da ne mogu stalno da ih pijem pa da li znate sta bi moglo biti i kome da se obratim. Veliko hvala!

    Odgovoreno: 21. 03. 2011.

Komentari na pitanje: #79405

    • Pozdrav, hvala na odgovoru! Ja ne nosim protezu! Zanima me da li moze biti nesto ozbiljno? Ukoliko je zglob da li je to opasno? Sta onda? Hvala!