Da li je moguće ispraviti krive zube operacijom? Treniram tajlandski boks i ne mogu da nosim fiksnu protezu. Čuo sam da takva operacija postoji u italiji. Zanima me da li se radi kod nas. Hvala nemanja

    Odgovoreno: 05. 02. 2011.
    • Poštovani,
      Potreban je pregled da se ustanovi u kom su polozaju zubi. Postoje hirurske intervencije kojima se može korigovati polozaj zuba. "krivi zubi" su relativan pojam i ne opisuju pravo stanje stvari, to jest koliki i kakav je polozaj zuba. . Pogledajte sajt www. Medikdent. Co. Rs i eventualno zakazite pregled. Srdacno dr bojan pejakovic
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #76433

    • Ja imam isto bas krive zube. . . I imam 15 godina nenosimi se proteza, pa bih radio neku operaciju ako moze operacijom da se ispravi, a ako nemoze nosio bih sto efikasniju i da se sto manje vidi. . . .