Postovani, uskoro bi trebao da opersem maksilu (doktor mi je rekao da ce je pomeriti napred nekih 4-5 mm kad sam bio na konzilijumu) na m. F. Hirurgiji u beogradu, zanima me koliko je zahtevna operacija, sve u vezi toga i koliko je vremena posle operacije potrebno da se normalno nastavi sa radnim navikama (studentskim) . Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 01. 2011.
    • Poštovani,
      Operacija jeste zahtevna ali kolege u bg-du to rade vrlo uspešno. Tezina postoperativnog toka zavisi od vrste operacije koja ce se preduzeti te vam zato savetujem da se za sve blize informacije raspitate kod nadleznog hirurga koji je detaljno upoznat sa dijagnozom i koji zna koju hirursku intervenciju ce preduzeti. Srdacno dr pejaković