Dobro vece. . Za neki deset-ak dana idem na operaciju, u pitanju je operacija progenije, pa bih zelela da vam postavim pitanje, da li je post operativni tok tezak, znam nesto o tome ali bih volela malo vise da cujem, doktori su isuvise zauzeti da bi nam objasnili sve do detalja. . . Hvala unapred. . . Pozdrav. . .

    Odgovoreno: 09. 01. 2011.
    • Poštovana,
      Nezahvalno je da ja putem e-maila objasnjavam pojedinosti a nisam upoznat sa konkretnim slucajem. Najbolje je da se posavetujete sa nadležnim hirurgom. Naime, on je upoznat sa stepenom deformiteta i sa intervencijom koju ce u datom slucaju poduzeti, te ce vam on najdetaljnije objasniti pojedinosti koje vas interesuju. Srdacno, dr pejakovic