Problem pljuvacna zljezda otecena vec 2 mijeseca upocetku bolna 10 dana iza tog pocela me sad bolit nakon biopsije boli me tako da osjecam da me pece u njoj nista mi nemogu pronaci samo kazu virusno ili ne nisu sigurni biopsija isto nista nije pokazala pijem antibiotike vec 2 mjeseca nista bolje samo sta je otek malo splasnula doli i osjecam sa ljeve strane u uhu da mi je iscjedak vode jer mi je oteknuta na ljevoj strani. Hvala

    Odgovoreno: 30. 10. 2010.
    • Poštovana,
      Prilicno ste konfuzno opisali problem koji vas muci ali cu pokusati da odgovorim. Ako tegobe ne prestaju ni posle 2 meseca a vi citavo vreme uzimate antibiotike tu nesto ne stima. Preporucujem da se načini ct glave i vrata, pregled od strane specijaliste orl da se prekontrolise uho i potom sa svim nalazima da se javite maksilofacijalnom hirurgu. Najverovatnije ce biti potrebno hirursko lecenje. Srdacno dr pejakovic