Pocituvani na dolnata vilica mi e postavena plocka poradi skrshenica dali organizam ke ja prifati i posle kolku vreme toa se znae? I kolku vreme se nosat shini na vilicite? Odnapred vi blagodaram

    Odgovoreno: 24. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Pločica je izradjena od titanijuma te će je organizam prihvatiti bez problema. Pločice se ne vade nikada, sem u posebnim slučajevima (kada smetaju pri izradi proteza. . .) . S toga, ukoliko vam ne pravi nikakve smetnje nosicete je trajno, bez ikakvih posledica. Srdacno dr pejakovic