Postovani, ako bi mogli da mi odgovorite da li je maksilofacijalna hirgija bolja specijalizacija od oralne i estecke hirurgije?? Hvala vam unapred: )

    Odgovoreno: 22. 09. 2010.
    • Poštovani,
      Ne znam sta za vas znaci "bolja specijalizacija"? Maksilofacijalna hirurgija po obimu ne moze da se meri sa oralnom hirurgijom (daleko je kompleksnija i zahtevnija) a ona sama po sebi sadrzi elemente estetske hirurgije obzirom da se intervenise na licu i vratu. S postovanjem dr pejakovic