Moja cerka koja ima sada 13 godina je pre tri godine probusila usi. Od tada joj se na tom mestu okolo i unutrasnjem delu stvaraju gnojni cepovi. Od januara ove godine je dva puta imala hirusku intervenciju na oba uveta. Posle svake intervencije to je se jos brze stvatralo i obimnije. Doktor predlaze novu opperaciju. Sta vi mislite.

    Odgovoreno: 03. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Kao prvo - da li ste razmotrili, u saradnji sa vašim doktorom, da nije u pitanju možda alergija na materijal od koga su sačinjene minđuše? Drugo - ukoliko su prisutni "gnojni čepovi" verovatno je potrebno hirurški intervenisati ali na koji način i koliko, ne mogu da vam kažem obzirom da mi termin "gnojni čepovi" ne govori mnogo jer nije medicinski izraz. Srdačno dr pejaković