Imam mladez na vrhu nosa, braon je boje, ispupcen. Resila sam da ga odstranim kod doktora specijaliste hirurgije. Kako se plasim od oziljka, zamolila sam doktora da se potrudi da ne ostavi vidljiv oziljak, ali rekao mi je da ce biti 3 ili 4 konca. Ne znam nista o tome, a jako se bojim da ne ostane oziljak, ipak je vidljivo mesto. . . Savet?

    Odgovoreno: 28. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Uklanjanje mladeža se vrši isključivo hirurški. Obzirom da navodite da je lekar kvalifikovan pretpostavljam da ce sve biti odrađeno korektno, sa sto manjim ožiljkom koji neće biti uočljiv. Nekoliko konaca svakako mora biti dok traje period zarastanj, sto obicno iznosti oko 7-8 dana. Dr pejaković