Dobar dan hocu da vas pitam da na gorno tvrdo nepce napravili mi se male okrugle 2 rane oko 2 mm precnik crvenih boja peku me pomalo na hranu i vode ja sam dijabeticar molim vas odgovorite sta je zabrinut sam mnogo evo slikao sam da vidite

    Odgovoreno: 20. 07. 2010.

Komentari na pitanje: #65086

    • Imam maligni tumor u sinusnim kanalima. Rekli su mi da ne moze da se operise vec samo tabletama. Sada cekam dodatne analize da bi znali kako da me lece. Posto sam laik za medicinu sta to tacno znaci, kakvo je to lecenje i kolike su mi sanse. Tumor je ustanovljen na vreme ali je proslo vec dva meseca od tada. Hvala unapred