Poštovani, na sajtu sam našao neka od postavljenih pitanja osoba koje imaju isti problem kao i ja, naime imam urođenu progeiju. Ovaj deformitet me godinama muci toliko da je ostavio posledice na moje psihičko stanje. Molio bih vas za odgovor, da li je moguća hirurška operacija, vremnsko trajanje i tok oporavka kao i koliko košta takav zahvat. Spreman sam da dođem na pregled po vašem odgovoru. Napomenuo bih da bi mi to bilo veliko olakšanj i neostvaren san. Hvala

    Odgovoreno: 11. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Progeniju je itekako moguće uspešno rešiti. Lečenje podrazumeva nošenje fiksnog ortodontskog aparata određeno vreme a potom sledi operativno lečenje. Naravno pre svega je potreban pregled i pravljenje adekvatnog plana terapije. Mozete da se javite na telefon 021/545-500 i da zakazete pregled u ordinaciji. Za blize informacije pogledajte sajt www. Medikdent. Rs. Dr pejaković