Interesuje me da li je moguce ukloniti neke oziljke sa lica. Oziljci su mi nastali od bubuljica. Takodje me zanima i cena. U napred zahvalan!

    Odgovoreno: 06. 06. 2010.
    • Poštovani,
      Postoji više metoda uklanjanja ožiljaka nastalih kao posledica bubuljica. Potreban je pregled da se ustanovi dubina i obim ožiljaka na vašem licu da bi se uopšte mogao predložiti plan terapije. Cena će se formirati u zavisnosti od vrste tretmana koji se primeni. Dr pejaković