Imam 18 godina, i dobio sam udaracu kolenom u blizini jagodicne kosti, i nosac ispod oka mi je napukao, dijagnoza je: prelom poda leve orbite sa potpunim homogenim senčenjem levog maksilarnog sinusa (hematosinus) . Lateralni rub levog maksilarnog sinusa takodje sa znacima prekida kontinuiteta, kao i prekid kontinuiteta zigomatične kosti, na spoju trupa i orbitalnog nastavka. . . . . Jel mi mozete dati broj specijaliste iz loznice posto sam ja iz sekovica i mislio sam do njega otici. . . . Kakva vrsta zahvata se vrsi za ovo. . . . . ??? Ako moze odgovor, hvala

    Odgovoreno: 28. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #61943

    • Dr Bojan Pejaković 25. 06. 2010.

      Postovani, operativno lečenje se najčešće radi iz usta tako da nikakvih ožiljaka nema. U nekim slučajevima pravi se rez kroz donji kapak i obrvu tako da je konačni kozmetski efekat vrlo dobar. Pozdrav dr pejaković

    • Da li mi mozete preciznije objasniti op. Lecenje??? Je li to operacija ili opticko??? I je li ta operacija preko koze??