Nasoj cerki se pojavila cudna pojava ispod jezika. Ima samo 6 meseci. Danas smo posetili maksifacijalnog hirurga ovde u cacku i receno nam je da je to neki oblik ciste. Taj deo koji je istog oblika kao i jezik a i belicaste boje, slepljen je za dno jezika. Znaci nalazi se tacno ispod jezika. Velicine je kao pola bundevinog semena. Nije bolno. Receno nam je da dodjemo za 7 dana kako bi se napravio ponovni pregled. Eto to je sve sto bih vam mogao reci. Sta dalje? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 01. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #46938

    • Da li imate iskustva sa ovim pojavama? Rado bih ih cuo posto ne znam mnogo o tome. Pozdrav.