Imam pitanje u vezi mog oca rodjenog 1949 god. Bio je na pregled kod maksiofacijalno hirurga u pristini (jer zivimo na kosovu) i data mu je dijagnoza tu. Gl. Submuscularis lat. Dex. Lekar mu je dao da uradi neke analize i da 24 novembra dodje sa rezultatima kako bi mu uradili operaciju. Posto lekar veoma slabo govori srpski jezik a mi jos manje albanski nismo mogli da puno ulazimo u konverzaciju, pa me interesuje ako biste zeleli da mi vi kazete da li je u pitanju maligni tumor, kakav je ishod lecenja, treba li ici na operaciju? Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 12. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Dijagnoza koju ste napisali je nepostojeća tako da pretpostavljam ili da je u pitanju vaša štamparska greška ili da je lekar nepravilno napisao dijagnozu, iz nekog drugog razloga, a vi prepisali. Pošto nemam više validnih informacija ne mogu vam reći o čemu se tačno radi niti o kakvoj operaciji se radi.