Imam 27god. Imala sam parezu pre godinu dana, nisam bila kod lekara. Ali kako vreme prolazi imam probleme kad pricam, jedem. . . Sad sam bila kod maksilofacijalista i dao mi je dijagnozu-dg. Luxatio maxolibilae lat. Dexter. I rekao mi je da moram da se operisem ali da nije siguran jel ce mi to pomoci. Dali mozete mi reci sta da radim, ima li neku alternativu sem operacije, sta znam maske, proteze sta god bilo. Molim vas za savet. Pozdrav.

    Odgovoreno: 28. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Podatke koji sste naveli su vrlo šturi, nekompletni i ne daju jasnu sliku vašeg problema. Osim toga dijagnozu koju ste naveli je napisana netačno i nema nikakvo značenje. Iz svega navedenog vam ne mogu dati bilo kakvu informaciju.
      obzirom da ste već bili kod maksilofacijalnog hirurga preporučujem da se njemu obratite za sve informacije koja vas interesuju, jer je on upućen detaljno u vaš slučaj a obavio je i klinički pregled te je u prednosti u smislu postavljanja dijagnoze i terapije.