Postovani hirurzi, imam 18 god. I imam ne tako jako ali ipak izrazenu gornju vilicu (tacnije prednje zube) . Kao mala nosila sam neku protezu, ali sam je vec nakon 4. Meseca najiskrenije receno, , bacila, ,. Zelela bih mnogo bolji izgled svojih usana i zuba, jer mi ovaj jako puno smeta. Spremna sam na bilo koji hiruski zahvat, ali me ipak zanima, vase strucno misljenje. Cena mi nije bitna, ali bih vam bila zahvalna kada bi ste mi rekli neku pribliznu cenu. . . . . Pozdrav i unapred zahvalna. . . .

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Priroda vašeg problema je takva da zahteva stručan pregled i tek nakon toga moguće je proceniti o kakvom zahvatu je reč, da li je potrebno op. Lečenje uopšte, da li kombinovati op. Lečenje i ortodontski tretman itd. Dakle, javite se na pregled maksilofacijalnom hirurgu koji će vas pregledati te dati više informacija.