Imam nepravila zagrizaj. Gornja vilica je izbacena, a donja je uvucena. Fiksnu protezu ne bih nosila, i zbog posla i izbog novca, ali bih nosila mobilnu. Da li je to moguce u mojim godinama i ako jeste gde mogu da odem na pregled? Pozdrav, nena

    Odgovoreno: 29. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Kao prvo niste naveli broj godina, a on su bitne kod rešavanja problema zagrižaja. Drugo, ne mogu da vam dam savet sem ukoliko vas ja (ili neko stručan) ne pregleda. Tek posle pregleda je moguće ustanoviti kakvu anomaliju zagrižaja imate i kakva su rešenja moguća. Pozz dr pejaković