Dobar dan! Ja sam imao saobracajnu nesrecu 1997. I pretrpeo velike povrede na licu. Operisan sam na maksilofacijalnom odjelu pristinske bolnice. Postavljena mi je plastika kao drzac za nos i gornju levu stranu vilice. Pretpostavljam da je za to. Ali ta plastika mi je umanjila levo oko a i nos mi stoji vise na levu stranu. Da li mozete da mi kazete da li to moze da se vrati u normalno stanje i ako moze koliko bi ta operacija kostala. Unapred vaam hvala

    Odgovoreno: 26. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Teško je sa fotografije razaznati detalje zaostalog defekta na licu, a uz to treba pogledati i prateću dokumentaciju o prethodnom operativnom lečenju. Obzirom da sam na odmoru, kontaktirajte me za dve nedelje pa ćemo se dogovoriti o pregledu i daljim postupcima. Pozz dr pejaković