Poštovani,
    Pre više od pola godine mi je vilica počela da se zablokira sa desne strane samo noću i onda bih se otkočila odmah ili nakon najviše sat vremena. Nakon pola godine se zablokirala i ne popušta. Mogu da otvorim usta dva prsta ovo je četvrta sedmica da je tako. Išla sam ovđe kod doktora dao mi je neku sinu (protezu) za gornju vilicu da nosim noću i danju kad god mogu išla sam i na masaže. Idemo sad na 3 sedmice na dopust u Beograd tamo imam sestru, pa bi Vas zamolila da mi preporučite nekog dobrog doktora za vilicu možda mi on može bolje pomoći.
    Ja Vam se zahvaljujem unapred.

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #35551

    • Već par godina imam užasne glavobolje koje traju danima i noćima bolovi su tako jaki da mi se povraća u cijelom tijelu osjetim slabost, imam grozne podočnjake i vrtoglavice. I zadnjih par mjeseci mi se počela kočiti desna strana vilice i to me boli. Radila sam ct mozga nalaz uredan. Imam 29 godina i zanima me da li ima potrebe radi magnetnu. Hvala unaprijed.