Poštovani doktore,
    Udarila sam se u vilicu, dan nakon toga osjetila sam bolove ljeve donje strane vilice koji se javljaju prilikom bilo kakvog pokreta vilice, žvakanje, smijanje itd. Nema otoka. To traje već tri dana, šta mi se moglo desiti i šta mi predlažete da uradim.
    Unaprijed hvala!

    Odgovoreno: 06. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Potrebno je da načinite rtg snimak i potom da se javite maksilofacijalnom hirurgu na pregled. Na taj način će se isključiti ili eventualno potvrditi moguća fraktura donje vilice, korena zuba itd. Ukoliko se radi samo o kontuziji, uz poštedu i mirovanje će tegobe brzo nestati.