Poštovani,
    molim vas da mi što pre odgovorite. Juče sam počela da vadim umnjak, ali kada mi je data anestezija osetila sam treperenje srca i trnjenje leve ruke, dobila sam temperaturu 37c, i samo su mi izvadili deo umnjaka, i rekli da moram danas kod hirurga. Imam 28 god i do sada nisam imala nekih problema, jedino kada je jaka upala zuba osetim kao aritmiju. Celu noć sam imala mučninu i bol u potiljku, strah me je da nastavim sa vađenjem, molim vas da mi pomognete i kažete da li je takvo stanje normalno?
    Hvala vam u napred

    Odgovoreno: 09. 06. 2009.
    • Poštovani,
      svakako da vaše stanje nije uobičajeno prilikom ekstrakcije zuba. Najbolje je da se javite nadležnom hirurgu, objasnite tegobe i uz to ponesete dokumentaciju o prethodnoj intervenciji (koja je vrsta anestetika aplikovana pre ekstrakcije, koje ste tegobe imali itd) na osnovu čega će lekar zaključiti kakvo će preduzeti op. lečenje.