Poštovani,
    Imam 40 godina i imam problema sa desnim sinusom već više godina. Dobio sam ga od jake prehlade pa me povremeno kad nazebe boli iznad desnog oka. Pa Vas molim da mi preporučite terapiju. Šta predlažete?
    Pozdrav Mile.

    Odgovoreno: 08. 06. 2009.
    • Poštovani,
      Poenta terapije u vašem slučaju je uspostaviti drenažu sinusa u toku prehlade, uzrokovanog edemom sluznice. Ima više preparata koje možete primeniti a ja najčešće pacijentima preporučujem efedrin 1% kapi koje se ukapaju u nos. Po smanjenju edema, uspostaviće se drenaža sinusa i bol ispod oka će prestati.